عملیات با موفقیت انجام شد.
100 کالا

لوله های استیل ضد زنگ

لوله استیل ضد زنگ در درجه اول در سیستم های لوله کشی برای انتقال سیالات یا گازها استفاده می شود.لوله استیل را از آلیاژ فولادی حاوی نیکل و همچنین کروم تولید می کنیم که به استیل خواص مقاوم در برابر خوردگی می دهد. لوله استیل در برابر اکسیداسیون مقاومت می کند و آن را به یک محلول با تعمیر و نگهداری کم تبدیل می کند که برای دمای بالا و کاربردهای شیمیایی مناسب است. از آنجا که به راحتی تمیز و ضدعفونی می شود، لوله استیل برای کاربردهای غذایی، نوشیدنی ها و کاربردهای دارویی نیز مورد نظر است.لوله استیل ضد زنگ معمولاً با استفاده از فرآیند جوشکاری یا اکستروژن تولید می شود. فرآیند جوشکاری شامل شکل دادن فولاد به شکل لوله و سپس جوش دادن درز ها به یکدیگر برای حفظ شکل است. اکستروژن یک محصول بدون درز ایجاد می کند و شامل گرم کردن یک میله فولادی و سپس سوراخ کردن آن از وسط برای ایجاد یک لوله است.

لوله چیست

اصطلاح "لوله" و "لوله" اغلب برای توصیف یک محصول استفاده می شود، اما مهم است که تفاوت را بدانید. اگرچه شکل استوانه‌ای مشابهی دارند، لوله‌های فولادی با قطر داخلی (ID) اندازه‌گیری می‌شوند، در حالی که لوله استیل با قطر خارجی (OD) و ضخامت دیوار اندازه‌گیری می‌شوند. تفاوت دیگر این است که از لوله ها برای انتقال سیالات و گازها استفاده می شود، در حالی که از لوله ها برای ساخت قطعات یا اجزای ساختاری استفاده می شود.لوله های استنلس استیل به دلیل کیفیتی که از خود نشان می دهند، بیشترین جستجو و درخواست ترین لوله ها در سراسر جهان هستند.لوله استیل بهترین و قابل اعتمادترین لوله ها هنگام کار در هر یک از مناطق مانند صنایع شیمیایی، مناطق آشپزخانه، محیط های گرمتر، مناطق تامین آب هستند. این بهترین کیفیت را ارائه می دهد و خواصی که به نمایش می گذارد آن را برتر و برای بسیاری از دامنه ها مناسب می کند.

لوله استیل چیست؟

لوله های استیل ضد زنگ لوله هایی هستند که برای حمل گازهای بسیار شیمیایی، سیالات خورنده و غیره استفاده می شوند. این لوله ها را می توان لوله های مقاوم در برابر خوردگی نیز نامید. استیل در دسته فولادهای آلیاژی با کیفیت قرار می گیرد زیرا حاوی بیش از 8 درصد عناصر در آن است. به عبارت دیگر، یک لوله فلزی آلیاژی برای محافظت با یک لایه نازک کروم از بیرون پوشانده می شود. به همین دلیل محیط داخلی تحت تاثیر محیط خارجی قرار نمی گیرد و آسیبی نمی بیند. این لوله‌ها به دلیل کیفیت بالا و تنوع در اندازه‌ها، تقاضای زیادی در بازار دارند. نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان محبوبیت دارد.آنها به دلیل تنوع عناصر موجود در آن گران هستند که آنها را چیزی جز همه کاره نمی کند. شرایط سخت را تحمل می کند و بهترین نتیجه را می دهد

ویژگی های لوله های استیل

خواص لوله های فولادی ضد زنگ
در برابر خوردگی مقاومت می کنند.
میزان قدرت بالایی دارند.
اینها بادوام هستند
آنها را می توان با نرخ 100٪ بازیافت کرد که آنها را دوستدار محیط زیست می کند.
آنها بدون زحمت و به راحتی قابل کنترل هستند.
اینها پایدار هستند.

کاربرد انواع لوله استیل

لوله استیل های ضد زنگ به دلیل خاصیت طولانی مدت و طول عمر خود در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها در زمینه های مختلفی مانند:

LNG:1
لوله های استیل ضد زنگ مطمئن ترین منبع مورد استفاده برای تامین گاز طبیعی هستند، بنابراین می توانند با خیال راحت به مقصد مورد نظر برسند.

2:قدرت هسته ای
برای انرژی هسته ای استفاده می شود زیرا می تواند در برابر دمای گرم مقاومت کند. این نه تنها ایمنی بلکه رزق و روزی را نیز فراهم می کند.

3:مناطق آشپزخانه
ظروف آشپزخانه، یراق آلات آشپزخانه از استیل استفاده می کنند زیرا باعث زنگ زدگی نمی شود و. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است که آن را برای فضاهای آشپزخانه مناسب می کند.

4:سیستم آبرسانی
لوله های استیل ضد زنگ برای تامین آب مورد استفاده قرار می گیرند زیرا دارای استحکام بالایی هستند و نیازی به نگهداری بالایی ندارند. همچنین پتانسیل فشار زیادی را ارائه می دهد که مهمترین عاملی است که در این زمینه باید در نظر گرفته شود.

5:کارخانه های شیمیایی
در کارخانه ها از مواد شیمیایی مضر استفاده می شود که می تواند برای همه مشکل ساز باشد. این لوله ها به دلیل خواص مقاوم در برابر خوردگی می توانند چنین مواد شیمیایی مضری را تحمل کنند.

6:بالابر هیدرولیک هواپیما
به دلیل خطر کم نشتی و ماندگاری طولانی این لوله ها در بالابرهای هیدرولیک استفاده می شود. هرگز در روغن ترشح نمی شود و قدرت زیادی ارائه می دهد. به همین دلیل است که لوله های استیل ضد زنگ بر سایر لوله ها ترجیح داده می شوند.

نکاتی برای انتخاب لوله های استیل ضد زنگ مناسب برای شما

کیفیت
بررسی کیفیت همیشه مهم است زیرا به هر قیمتی نمی توان آن را به خطر انداخت. برای جستجوی نرخ‌های ارزان‌تر، مردم تمایل به کیفیت پایین دارند که باعث ایجاد موقعیت‌های مشکل‌ساز می‌شود. بنابراین همیشه بهتر است فقط به دنبال لوله های استیل ضد زنگ با کیفیت خوب باشید زیرا می توان از تلفات و مشکلات جلوگیری کرد. لوله استیل ضد زنگ با کیفیت خوب دوام بیشتری خواهد داشت و نتیجه بهتری خواهد داشت.استیل وب در کنار شماست